W poniedziałek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele przed południem będą według porządku niedzielnego: 6:30; 8.00; 9.30; 11.00 i po południu o godz.14.00 na cmentarzu, gdzie następnie udamy się w uroczystej procesji do pięciu stacji  odmawiając modlitwę różańcową; modlimy się za różne grupy: 1) kapłanów, 2) rodziców, 3) krewnych, przyjaciół, wychowawców, 4) poległych na wojnie oraz 5) wszystkich wiernych zmarłych.

Odpust zupełny będzie można zyskać na dwa sposoby: 1°- we Wszystkich Świętych od południa i w Dzień Zaduszny za nawiedzenie kościoła i modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz 2° - przez pierwsze 8 dni listopada za nawiedzenie cmentarza i dowolną tam modlitwę za zmarłych. W obu przypadkach obowiązują te same warunki zwykłe odpustu (Komunia św. w tym dniu przyjęta, modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu).
W uroczystość Wszystkich Świętych będzie przeprowadzona przy kościele kwesta na cmentarzu na rzecz Seminarium Duchownego.

Dbajmy o porządek na cmentarzu. Zarówno przed, jak i po uroczystościach wypalone znicze umieszczajmy w odpowiednich kontenerach, natomiast zwiędłe kwiaty i zawartość donic na ziemi, obok kontenera. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zachowują porządek na cmentarzu i nadal bardzo prosimy o przestrzeganie tych zasad.