Gminne Centrum Kultury w Żabnie organizuje XI Gminny Konkurs Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”, który odbędzie się 26 października  2021 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury.

Podstawowymi celami Konkursu są: wspieranie osób uzdolnionych wokalne, popularyzacja kultury muzycznej oraz wartościowych treści muzycznych i sacrum w utworach religijnych, a także promocja lokalnych talentów wokalnych.

W Konkursie udział wziąć mogą wychowankowie przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych, którzy mieszkają, uczą się lub należą do parafii na terenie gminy Żabno. Konkurs adresowany jest do solistów, zespołów wokalnych, wokalno -instrumentalnych oraz chórów działających w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz parafiach na terenie gminy Żabno.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do dnia 15 października br. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania znajdują się poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA