Parafialny Zespół CARITAS tradycyjnie urządza zbiórkę słodyczy, pomocy szkolnych oraz artykułów spożywczych w naszych sklepach z okazji zbliżających się św. Bożego Narodzenia.

Akcja jest kontynuowana przez cały okres Adwentu, a zebrane w ten sposób produkty żywnościowe zostaną w formie paczek świątecznych dostarczone do osób potrzebujących i samotnych w naszej parafii.
Prosimy składać produkty żywnościowe nadające się do dłuższego przechowania, które będą pomocne w przygotowaniu świątecznego stołu.

Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w tej akcji i otwartego serca na potrzeby bliźnich. Bóg zapłać za każdą pomoc.

Zachęcamy nowe osoby do włączenia się w dzieła Zespołu Parafialnego Caritas. Nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka, każdy z nas może pomóc bliźniemu w potrzebie!