Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach zapraszają na kolejne z cyklu „Spotkanie z Ilkowicami”, które odbędzie się w niedzielę 9 czerwca. Tym razem publiczność będzie miała przyjemność obejrzeć spektakl „Sztuka swatania według Moliera”.

 

 

 

 

Spektakl przygotowany został przez Amatorski Teatr „RAZEM” działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach na podstawie utworów „Skąpiec”, „Chory z urojenia” i „Szkoła żon” autorstwa francuskiego komediopisarza Moliera. Zapraszamy 9 czerwca na godz. 15:00 do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

 

Autorkami scenariusza i reżyserkami spektaklu „Sztuka swatania według Moliera” są: Ewa Saładyga i Maria Merchut – Szwalec. A spektaklu występują: Piotr Mitera, Marcin Nowak, Tomasz Gdowski, Katarzyna Banek, Anna Englart, Anna Rzepka, Małgorzata Jurek, Paulina Patulska, Katarzyna Kieć, Ryszard Flis, Marcin Kuruc, Robert Cich, Jerzy Englart, Justyna Szewc, Leszek Cich, Jarosław Sztorc i Agnieszka Wilk.

Wstęp na spektakl jest wolny. Zapraszamy.