Zapraszamy do oglądania relacji "na żywo" z uroczystej inauguracji V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Relacja rozpocznie się na portalu internetowym www.diecezja.tarnow.pl, oraz na stronie synodalnej ok. godz. 11.00.

Uroczystość inauguracji V Synodu rozpocznie się o godz. 10.00 w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie. Tam zgromadzą się biskupi, kapłani, siostry zakonne, klerycy i świeccy z całej diecezji.

W sanktuarium będzie modlitwa połączona z krótką adoracją Najświętszego Sakramentu.

Następnie procesja przejdzie ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, ul. Mickiewicza, ul. Brodzińskiego, ul. Wałową i ul. Katedralną do Katedry.

Uroczystość będzie transmitowana także przez Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Napisane przez ks.Marian Kostrzewa; Portal Diecezji Tarnowskiej