Zmarł tata ks. Darka - śp. Stanisław Król  Pogrzeb  śp. Stanisława będzie w czwartek 5.04.2018 r. w Zdziarcu k. Radomyśla. Wyprowadzenie ciała z kaplicy cmentarnej o godzinie 13.00; różaniec w kościele o 13.30; Msza św. o godzinie 14.00.

We wtorek po wieczornej Mszy św. animatorzy programu „Młodzi na progu” oraz KSM poprowadzą Różaniec św. za śp. Stanisława.

Zamówiony autokar będzie oczekiwał  na parkingu obok Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Odjazd autokaru o godzinie 12.00. Chętnych do skorzystania z autokaru prosimy o zgłaszanie się wcześniej w  zakrystii.

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie....

Księdzu Dariuszowi i jego siostrom - w trudnych dniach rozstania z Tatą - składamy wyrazy serdecznej więzi i bliskości oraz zapewniamy o modlitwie.