Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Poprzez produkcje filmowe oraz serwisy, ma ona pokazywać wydarzenia w diecezji tarnowskiej. W ten sposób młodzi redaktorzy chcą trafić do swoich rówieśników poprzez krótkie filmiki w portalach społecznościowych.

 

 

 

 

– To dla nas nowe doświadczenie życiowe – uważa Katarzyna Kapinos. – Pierwsze moje materiały to były wywiady. Całkiem nowe doświadczenie, bo na szkoleniach usłyszeliśmy co innego, a życie i rozmowa przyniosło inny scenariusz. W praktyce wywiązała się inna rozmowa i całkiem inne pytania. Dla nas całkiem nowe doświadczenie życiowe, możemy na swojej drodze spotkać ciekawych ludzi – dodaje młoda dziennikarka.

 

– To ważne, by młodzi angażowali się w życie Kościoła – powiedział podczas otwarcia ordynariusz diecezji tarnowskiej bp Andrzej Jeż. – Bardzo się cieszę, że młodzi angażują się sami, że uświadamiają sobie taką potrzebę. Tak jak to bywa w sieci, jedno wydarzenie namnaża następne. I mam nadzieję, że te wydarzenia związane z głoszeniem ewangelii będą się poszerzać w sieci i rozrastać – mówi bp Andrzej Jeż.

 

Redakcję Synaj.tv będzie tworzyć ponad 20 osób z całej diecezji tarnowskiej. Swoje materiały filmowe będą zamieszczać na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

 

Zapraszamy: www.synaj.tv

 

 

Źródło: RDN 

Vsynod

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
biblia1 czytania1 ksm1 historia1 wizytowka1