• 1
  • 7
  • 8
  • 9

W sobotę (7 października) wyjeżdżamy do Kosarzysk koło Piwnicznej (w pobliżu granicy polsko-słowackiej), by dołączyć do ogólnopolskiej inicjatywy, modlitwy w intencji Ojczyzny - „Różaniec do Granic”.

Zachęcamy do zapisywania się na w zakrystii. Wyjazd będzie o godzinie 8.00 z parkingu przed kościołem.W programie m.in. Msza św. w kościele parafialnym, adoracja a następnie wyjście do granicy (Eliaszówka), gdzie odmówimy cztery części Różańca w intencji Ojczyzny i świata.

Należy przygotować się na wyjście w góry – ok. 1,5 godziny marszu pod górę (zwłaszcza odpowiednie buty, ciepłe ubranie, ochronę przed deszczem itp.)

Więcej informacji nt. inicjatywy można znaleźć na stronie internetowej: www.rozaniecdogranic.pl

cmentarz