W dniu dzisiejszym w naszej parafii przeżywamy Odpust Parafialny ku czci Św. Anny. Dziękujemy Bogu za naszą Patronkę i przez Jej wstawiennictwo modlimy się za całą parafię, za wszystkie jej stany i wspólnoty.

Modlimy się szczególnie za rodziców, dziadków i emerytów. Dziś Kościół św. udziela nam przywileju odpustu zupełnego za nawiedzenie świątyni i odmówienie modlitwy: „Ojcze nasz” i Wierzę w Boga”. Temu dziełu odpustowemu mają towarzyszyć 3 zwykłe warunki odpustu (Komunia św. po uprzedniej spowiedzi, modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu).

Uroczysta Suma Odpustowa z procesja Eucharystyczną pod przewodnictwem ks. dra hab. Marka Kluza odbędzie się o godz. 11.00. Po południu Msza św. o godzinie 17.00.