Image Trwa budowa Ogrodu Modlitewnego w naszej parafii. Zakończono układanie nawierzchni brukowych alejek. Wykonano prace ziemne związane z oświetleniem oraz wyrównaniem terenu Ogrodu. Obecnie trwają prace przy montażu kapliczki z figurą Matki Boskiej Różańcowej.

Maryjny Ogród Różańcowy będą tworzyły ścieżki zaprojektowane na planie serca, przy których ustawione zostaną zespoły kapliczek obrazujących poszczególne tajemnice różańcowe.

W związku z tym, że prace przy budowie Ogrodu Różańcowego postępują w szybkim tempie i już widać pierwsze ich efekty, prosimy serdecznie o ofiary na ten cel. W niedzielę (11 października) będzie można złożyć ofiarę na tacę na pokrycie kosztów wykonanych prac. Liczymy na zrozumienie i ofiarność.

Zapraszamy do zapoznania się z planami i zdjęciami archiwizującymi poszczególne etapy powstawania Ogrodu klikając na banner "Ogród Modlitewny p.w. Matki Boskiej Różańcowej w Żabnie."

Za każdą ofiarę i dar na ten cel wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

Duszpasterska Rada Parafialna i ksiądz Proboszcz