Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W sobotę – 13. maja odbyły się w naszej parafii uroczyste obchody setnej rocznicy objawień fatimskich.

 

 

 

 

Uroczystości rozpoczęło nabożeństwo maryjne „majówka”. Następnie z udziałem diakonów z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie pod przewodnictwem ks. Antoniego Bielaka, (który pełnił posługę kapłańska w naszej parafii w latach 1983-1986) została odprawiona Masza św.

 

Na zakończenie obchodów, wierni w procesji z figurą MB Fatimskiej udali się do Ogrodu Różańcowego, gdzie odmówiony został różaniec fatimski.

 

Autor fotografii: Pan Krzysztof Wójcik

Vsynod

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
biblia1 czytania1 ksm1 historia1 wizytowka1