Jesteś mężczyzną i… CO z tym robisz? Nad czym teraz pracujesz? Czy widzisz w tym sens? Żyjesz naprawdę, czy może tylko z dnia na dzień wegetujesz? Jaki jesteś?!

Mężny… Skromny… Uparty… Wystraszony… Leniwy… Pokorny… Zniechęcony… Pracowity… Lękliwy… Poukładany… Rozwalony…

Może kołacze Ci w głowie – „Idź i zrób coś z tą siłą, którą posiadasz!”

Ale nie wiesz, gdzie i w jakim kierunku? Błąkasz się!

Czas podjąć męską decyzję!

Co dalej?

I co jest tą siłą? Skąd ją bierzesz? Co to za siła! Od kogo pochodzi? A może wcale jej nie czujesz?

Może takie pytania są też gdzieś w Tobie... Może inne? Jeśli pytasz to już jest dobrze! Jeśli chcesz usłyszeć parę podpowiedzi - przyjedź do Krynicy na najbliższe rekolekcje Rusz Duszę pod hasłem: „Chłopy do roboty”, które odbędą się 24-26 marca 2017 roku w Willi Pogoń w Krynicy-Zdroju.

Bóg nigdy nie zmusza, zawsze mówi: „Jeśli chcesz…” i daje kolejną szansę… Także Tobie!

Dla kogo: Młodzież męska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich wymagana zgoda Rodziców lub Opiekunów

Data: 24-26.03.2017 r.

Miejsce: Willa „Pogoń” w Krynicy-Zdrój (ul. Kościelna 1)

Koszt: 120 zł/os.

Prowadzący: ks. Tomasz Rąpała

Zapisy: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży – Rusz Duszę – do 22.03.2017 r.

tel. (14) 631 73 90

formularz zgłoszeniowy:

Informacje: www.rusz-dusze.pl

www.facebook.com/ruszduszetarnow

W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację pod numerem telefonu 730 - 210 - 934 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży oraz Rusz Duszę (Rozeznaj Drogę)