Z radością informujemy, że w konkursie fotograficznym na  pokazanie piękna szopek bożonarodzeniowych poprzez oryginalne i ciekawe ujęcia fotograficzne, zdjęcie szopki z naszego kościoła parafialnego zajęło II miejsce.

Do konkursu organizowanego przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie zgłoszono 50 zdjęć, przedstawiających szopki zarówno z naszej diecezji – m.in. ze Zgórska, Rzuchowej, Tarnowa, Latoszyna, Mielca, czy Ciężkowic, jak i spoza niej – Rzeszowa, a nawet Włoch.

Dziękujemy jury za docenienie naszej pracy. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do powstania szopki. Bez Waszego trudu i poświęcenia nie byłoby tego osiągnięcia. Bóg zapłać!

Zdjęcia wszystkich laureatów i osób wyróżnionych można oglądnąć na https://www.facebook.com/DiecezjaTarnowska

Zdjęcie szopki w kościele parafialnym p.w. Ducha św. w Żabnie, które zajęło II miejsce w konkursie na pokazanie piękna szopek bożonarodzeniowych poprzez oryginalne i ciekawe ujęcia fotograficzne, organizowanego przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie.