Która z kobiet nie zastanawiała się czy jest piękna? Wystarczająca, żeby się podobać? Z jednej strony – świat ze swoimi wyretuszowanymi modelkami, z drugiej – hasła, że ważniejsze jest piękne wnętrze niż uroda, a między tym wszystkim Ty - Kobieta.

Chcesz się podobać, ale nie chcesz być próżna, być piękna, ale nie sztuczna? Jak to zrobić, żeby wydobyć swoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno? Komu i dlaczego warto się podobać? Kto w tym wszystkim jest najważniejszy? Powołana do bycia kobietą - piękną, co to właściwie znaczy?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na najbliższych rekolekcjach Rusz Duszę pod hasłem: Jak się spodobać Jemu?, które odbędą się 3 - 5 marca 2017 roku
w Willi Pogoń w Krynicy-Zdrój.

W programie inspirujące spotkania z kobietami, które odkryły swoje powołanie, rozmowy, świadectwa, porady stylistki i wiele innych atrakcji, ale przede wszystkim spotkanie
z Najważniejszym.

Nie może Cię zabraknąć!
Nie przez przypadek jesteś Kobietą - jesteś powołana do bycia piękną!

Dla kogo: Młodzież żeńska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich w załączniku zgoda Rodziców lub Opiekunów

Data: 3-5.03.2017 r.

Miejsce: Willa „Pogoń” w Krynicy-Zdrój (ul. Kościelna 1)

Koszt: 120 zł/os.

Prowadzący: ks. Marcin Baran

Zapisy: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży – oraz Rusz Duszę – do 28.02.2017 r.
tel. (14) 631 73 90

formularz zgłoszeniowy:

W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację pod numerem telefonu 730 - 210 - 934 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży oraz Rusz Duszę (Rozeznaj Drogę)

www.rusz-dusze.pl

www.facebook.com/ruszduszetarnow