Image Drodzy Parafianie

Święta Wielkanocne to święta nadziei. A nadzieja rodzi się z przeżywania wielkiej tajemnicy Miłosierdzia Bożego, które w pełni zostało nam objawione w Chrystusie Zmartwychwstałym.

Radując się kolejną Wielkanocą życzę Wam, Drodzy Parafianie, aby nadzieja - ta ludzka i ta chrześcijańska – zawsze gościła w Waszych sercach i rodziła pokój i siły do dźwigania wszelkich krzyży, od których nikt z nas nie jest wolny. Niech nikt z Was nie będzie smutny ani samotny; niech nikomu nie zabraknie chleba ani przyjaciół; niech Święta zgromadzą Was przy stołach darów Bożych i zbliżą do siebie Wasze rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

Szczególnie gorące słowa życzeń kieruję do chorych i staruszków. Chrystus Zmartwychwstały przynosi Wam pociechę i ukojenie serc Waszych. Ufajcie Mu. W Nim Wasza nadzieja.

Wiosenne zaś słońce – symbol Bożego światła - niech swoimi gorącymi promieniami rozjaśnia Wasze oblicza i rozgrzewa serca oraz wyzwoli nową energię do życia w wolności dzieci Bożych odzyskanej i umocnionej w sakramentach wielkanocnych.

Wasz Proboszcz