Image Przystąpiliśmy do pierwszego etapu prac związanego z malowaniem wnętrza kościoła. Ufamy, że w efekcie nasz kościół nabierze nowego blasku, który stracił przez prace remontowe. Z góry przepraszamy za związane z tym wszelkie niedogodności, bowiem wszystkie nabożeństwa będą się odbywały w kościele, pomiędzy rusztowaniami. Prace renowacyjne rozpoczęto od prezbiterium.

Dziękujemy za wszelkie ofiary, za Waszą ofiarność i hojność, dzięki którym możemy kontynuować prace remontowe naszej świątyni.