• 1
  • 7
  • 8
  • 9

ImageZasadnicze prace przewidziane w programie rewitalizacji dobiegają końca. Jednak w trakcie tych prac wyłoniły się dodatkowe, które nie były objęte programem rewitalizacji, a były konieczne do wykonania. Zakres tych prac obejmował:

- wykonanie opaski granitowej wokół kościoła

- wymiana elementów cokołu

- konserwacja kamiennych rzeźb

- remont sanitariatów

- wymiana zieleni przy kościele

Ponadto w październiku przystąpimy do malowania wnętrza kościoła.

Dotąd złożyliśmy na remont naszej świątyni kwotę 311.000 zł. Dziękujemy za ofiarność zdecydowanej większości parafian. Ufamy, że wszyscy parafianie kochają swój kościół i honorowo poczują się w obowiązku wspierać wszystkie, które służą najpierw chwale Bożej, a także i nam wszystkim korzystającym z naszej świątyni.

W październiku przedstawimy bardziej szczegółowy raport z naszych dokonań w ramach rewitalizacji świątyni.

Dziękujemy za ofiary składane na remont naszej świątyni. Dziękujemy również indywidualnym ofiarodawcom za ofiary składane w kancelarii parafialnej.

Ksiądz Proboszcz, Duszpasterska Rada Parafialna

cmentarz