ImageDobiegają końca prace remontowe przy elewacji zewnętrznej ścian dzwonnicy oraz zakrystii. Dokończone zostały prace przy ogrodzeniu kościoła. Wymieniane są cokoły, które uległy znacznej korozji i zniszczeniu. Wymiany dokonuje firma kamieniarska Pana Ludwika Kurdziela z Ptaszkowej, którego stryj Wiesław po raz pierwszy w latach 60-tych ubiegłego wieku zdobił kamiennymi elementami ściany zewnętrzne naszej świątyni.

Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na remont naszego kościoła parafialnego.