ImageRozpoczął się etap prac obejmujący układanie nowej posadzki w kościele. Układane są płytki na klejach i dylatacji najwyższej jakości. Dylatacja ma uchronić płytki przed pękaniem. Przewidujemy, że w pierwszą niedzielę Adwentu gotowa będzie posadzka w nawie głównej. W nawach bocznych przewidujemy ułożenie nieco urozmaiconego wzoru, czego nie dopuścił konserwator zabytków w nawie główniej.

Dziękujemy za ofiary składane na remont naszej świątyni. Dziękujemy również indywidualnym ofiarodawcom za ofiary składane w kancelarii parafialnej.

Ksiądz Proboszcz, Duszpasterska Rada Parafialna