W piątkowy wieczór, lektorzy seniorzy z naszej parafii wraz z księdzem Dawidem Włodarczykiem przewodniczyli modlitwie różańcowej na antenie RDN Małopolska.

Przedstawiciele naszej parafii wielokrotnie goszczą w radiu. Księża koncelebrują Mszę św. z kościoła św. Maksymiliana w Tarnowie, poszczególne wspólnoty parafialne odmawiają Różaniec Święty.

RDN Małopolska jest lokalnym środkiem informacji i ewangelizacji w południowej Polsce. Radio działa od 1993 r. i nadaje całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i części Podkarpacia na trzech częstotliwościach: 103,6 FM we wschodniej części Małopolski i zachodniej Podkarpacia. Radio RDN Małopolska jest rozgłośnią diecezji tarnowskiej.

RDN Małopolska jest atrakcyjnym radiem informacyjno-muzycznym, dobrym i opiniotwórczym radiem lokalnym oraz nowoczesnym radiem ewangelizacyjnym. Te podstawowe cele radia realizowane są za pomocą programów informacyjnych, publicystycznych, ewangelizacyjno-religijnych, edukacyjno-kulturalnych oraz muzyczno-rozrywkowych.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień