Uroczyste Msze święte i modlitwy za Ojczyznę, marsze i manifestacje, koncerty pieśni patriotycznych i różne inicjatywy promujące wiedzę historyczną złożą się 11 listopada i w kolejnych dniach na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W Święto Odzyskania Niepodległości zapraszamy na Msze św. w naszym kościele parafialnym o godzinie 6.30, 9.00 – w intencji Ojczyzny oraz 18.00. Po Mszy św. o godzinie 9.00 zachęcamy do udziału w uroczystościach patriotycznych pod Pomnikiem Poległym za Ojczyznę w Żabnie.

O godzinie 16.30 z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy również do Teatru w Niecieczy na koncert „Jak białe orły.” W programie:

- montaż słowno muzyczny w wykonaniu Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niecieczy pod kierownictwem dyr. Leszka Liszki

- koncert zatytułowany „Jak białe orły” w wykonaniu artystów działających przy firmie Bruk Bet.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień