W niedzielę wieczorem przed publicznością zgromadzoną w Kościele w Żabnie wystąpiła Maria Bober.

Artystka zaprezentowała się w autorskim recitalu poświęconym błogosławionej Karolinie Kózkównie. Instrumentalnie wokalistkę wsparli Piotr Niedojadło na instrumentach klawiszowych i Grzegorz Pęcak na saksofonie.

Artyści wykonali kilka utworów nawiązujących do błogosławionej. Wspaniały nastrój udzielił się także publiczności, którą do wspólnego śpiewania nie trzeba było długo namawiać.

Śpiewając o błogosławionej Karolinie Maria Bober daje swoje osobiste świadectwo życia z Bogiem.

„Odkąd poznałam Karolinę jest mi o wiele łatwiej pokonywać wszelkie trudności w codziennym życiu osobistym, rodzinnym czy zawodowym. Mogę powiedzieć, że się z nią zaprzyjaźniałam. Ona daje mi siłę!” – mówiła z wielkim wzruszeniem w czasie koncertu artystka.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień