Spowiedź rekolekcyjna rozpocznie się we wtorek 24 marca o godzinie 8.30 – bezpośrednio po Mszy św. i będzie trwała do 12.00 z przerwą od 10.00 do 10.30. Po południu spowiedź będzie od 14.30 do 18.00 z przerwą od 16.00 do 16.30.

Podczas spowiedzi, co 20 minut, będzie udzielana Komunia św. Skorzystajmy z obecności wielu spowiedników i nie odkładajmy spowiedzi na Wielki Tydzień.

Warunki dobrej spowiedzi świętej

1. Rachunek sumienia

2. Żal za grzechy

3. Mocne postanowienie poprawy

4 Szczere wyznanie grzechów

5. Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu

Informujemy również, że w piątek Drogi krzyżowe będą o godzinie 6.30 oraz o 15.00 w ramach nabożeństwa Godziny Miłosierdzia. Ponadto o godzinie 20.00 będzie Droga krzyżowa ulicami miasta. Na tę Drogę krzyżową zapraszamy wszystkich: dzieci wraz z rodzicami, młodzież oraz dorosłych. Zabierzmy z sobą znicze. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie od godz. 15.00 do godz. 20.00.

{youtube}IIwrq6L5KyY{/youtube}

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień