Drodzy Młodzi Siostry i Bracia! W Niedzielę Palmową, 29 marca br., będziemy świętować XXX Światowy Dzień Młodzieży, który w wymiarze naszej diecezji połączony będzie z Forum Młodzieży, na które w sposób szczególny zaproszeni są animatorzy diecezjalni, dekanalni i parafialni.

Serdecznie zapraszam młodzież naszej diecezji do Tarnowa na wspólne spotkanie w Niedzielę Palmową, które traktujemy także jako krok na drodze przygotowania do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Spotkanie rozpoczniemy zawiązaniem wspólnoty o godz. 10.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Gumniska 28. O godz. 11.30 rozpoczniemy Drogę Krzyżową ulicami miasta Tarnowa. Punktem kulminacyjnym będzie uroczysta Eucharystia o godz. 13.30 w kościele bł. Karoliny w Tarnowie. Po Mszy św. Caritas Diecezji Tarnowskiej zaprasza uczestników spotkania na Agapę.

Drodzy Młodzi! Gorąco zapraszam Was do Tarnowa w Niedzielę Palmową. Niech diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży będą odnowieniem waszej więzi z Chrystusem i Jego Kościołem. Zachęcam Was także do podejmowania dzieł ewangelizacyjnych w waszych środowiskach.

Oczekując na spotkanie z Wami, jako młodą i budzącą nadzieję cząstką tarnowskiego Kościoła, udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa!

† Andrzej Jeż

Tarnów, 18 marca 2015 r.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień