„Igłą malowane” to tytuł nowej wystawy czasowej prezentowanej w galerii Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Swoje prace prezentuje na niej sześć mieszkanek Żabna: Stanisława Słowik, Irena Ryba, Małgorzata Pająk, Beata Szumlańska, Ewa Cygan i Małgorzata Wojtaczka.

Wszystkie znajdujące się w galerii obrazy zostały namalowane igłą czyli wykonane haftem krzyżykowym. Tematyka prac jest bardzo różnorodna. Zawierają  one motywy roślinne, zwierzęce, martwą naturę oraz motywy sakralne.

Wystawa „Igłą malowane” jest kolejną prezentacją twórczości lokalnych artystów, którą Galeria Gminnego Centrum Kultury w Żabnie systematycznie promuje.

Wystawa będzie czynna do końca października.

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Żabnie

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień