Nasz Ogród Różańcowy staje się coraz piękniejszy. Wkrótce zakończą się prace związane z wystrojem kompleksu kapliczek oraz terenu wokół nich. Na stopniach układany jest odpowiednio dobrany ozdobny kamień a dla poprawienia estetyki kompozycji kapliczek zmieniono barwę kamienia na kręgach wewnętrznych umożliwiających spoczynek i medytację tajemnic różańcowych.

Przedsięwzięcie jest bardzo kosztowne, dlatego wymaga wsparcia finansowego aby móc w miarę możliwości szybko dokończyć realizowaną inwestycję, którą rozpoczęliśmy w lipcu 2009 roku.

Zapraszamy chętnych do sponsorowania pojedynczych kapliczek aby mieć trwałą pamiątkę w tworzonym Ogrodzie Różańcowym. Ufundowane kapliczki będą opatrzone stosownymi tabliczkami dedykacyjnymi. Wiele kapliczek ma już nowych fundatorów.

Za wsparcie modlitewne i okazane dobro Bóg zapłać!

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień