Dyrekcja Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę zaprasza wszystkich pątników na spotkanie do Zabawy. Odbędzie się ono w sobotę 20 września. Będą m.in. wspomnienia, Droga Krzyżowa, film i zabawa z wodzirejami.

Program:

9.00 - powitanie na placu sanktuaryjnym i przejście w szyku pielgrzymkowym każda grupa ze swoim znakiem od 1 do 26 do Wał Rudy – modlitwa różańcowa o pokój na świecie.

Porządkowi grupy 7 w nagrodę za sprawne doprowadzenie pielgrzymów XXXII PPT na Jasną Górę proszeni są o pełnienie funkcji porządkowych podczas przemarszu pielgrzymów z Zabawy do Wał – Rudy i z powrotem.

10.00 – katecheza pod gruszą p. Andrzeja Wronki –współczesne zagrożenia wiary (prosimy zabrać karimaty i drugie śniadanie)

11.30 – droga krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny

12.00 – Anioł Pański i przemarsz do Sanktuarium – śpiew pielgrzymkowy

13.00 – obiad (dla zgłoszonych grup zapewniamy kawałek grillowanej kiełbasy z dodatkami, wszyscy będą mogli zakupić sobie pyszną zabawską pizze i inne frykasy)

14.00 – filmowe podsumowanie XXXII PPT – wejście grup na Jasną Górę.

15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego i Eucharystia. Słowo Boże głosi ks. Tomasz Rąpała, oprawa liturgiczna – schola pielgrzymkowa, liturgię słowa przygotuje grupa nr 8.

16.30 - zabawa z wodzirejami

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień