Drodzy Bracia i Siostry! Miło mi poinformować, iż trwa rekrutacja na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie – uczelnię założoną przez naszego Umiłowanego Ojca Świętego, która wciąż się rozwija i stara jak najlepiej dostosować swoją ofertę dydaktyczną do wyzwań współczesności i wymogów rynku pracy.

Prowadzimy studia na 13 interesujących kierunkach: teologii, turystyce religijnej, filozofii, historii, historii sztuki, ochronie dóbr kultury, turystyce historycznej, muzyce kościelnej, archiwistyce i zarządzaniu dokumentacją, studiach historyczno-społecznych oraz dziennikarstwie i komunikacji społecznej, naukach o rodzinie, pracy socjalnej. Prowadzimy też studia doktoranckie w zakresie teologii, filozofii i historii. Można u nas także uzyskać licencjat kościelny z prawa kanonicznego. Podobnie jak nasz patron św. Jan Paweł II jesteśmy otwarci na młodych ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i poszukiwać prawdy, dlatego studia dzienne są u nas bezpłatne. Nasze dyplomy są w pełni uznawane przez Rzeczpospolitą Polską i pozostałe kraje Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do grona studentów i słuchaczy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Teologię studiować można na naszym Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie. Szczegółowe informacje o naszej ofercie dydaktycznej i zasadach rekrutacyjnych znajdują się na stronie internetowej www.upjp2.edu.pl.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak
rektor

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień