Zbliża się kolejna XXX Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasnej Górze: 27-28 września 2014 roku. Hasłem pielgrzymki są słowa św. Jana Pawła II z Listu do Rodzin: „Rodzina pierwszą i najważniejszą drogą Kościoła”.

W związku z Pielgrzymką organizujemy wyjazd autokarem w niedzielę dnia 28. września. Zapisy w zakrystii.

Liczne uczestnictwo w pielgrzymce małżeństw i rodzin z naszej parafii, będzie wyrazem zatroskania Kościoła o wartość i godność małżeństwa i rodziny, wyrazem naszej odpowiedzialności za życie na wszystkich jego etapach, w czasach kiedy zagrożenie cywilizacji życia i miłości ma już charakter globalny.

Program Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę - Niedziela, 22 września 2013 r.

9.00 – Wykład dla wszystkich
10.30 – Na Szczycie- Przygotowanie do Eucharystii
11.00 – Msza Św.
- odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
- złożenie przyrzeczeń przez nowych Doradców Życia Rodzinnego
- zawierzenie Małżeństw i Rodzin Królowej Polski

W tej XXX pielgrzymce pary małżeńskie uczestniczące w uroczystym złożeniu odnowienia przyrzeczeń zostaną obdarowane Jubileuszowym certyfikatem potwierdzającym fakt odnowienia przyrzeczeń podpisany przez Przewodniczącego Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień