*** W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. za + Śp. Ks. Kanonika Kazimierza Jarosza – z okazji 41. rocznicy śmierci *** w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do godziny 22.00 *** w tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca - nabożeństwo o godz.17.00 - różaniec poprowadzi róża św. Edyty Stain *** w przyszłą niedzielę nabożeństwo stanowe dla mężczyzn i kobiet po Mszy św. o godz. 11.00. *** w pierwszą niedzielę miesiąca Msza św. dla dzieci o godz. 9.30 *** w piątek o godz. 19.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych *** w przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). ***

Wizytówka parafii

Patronka parafii

Parafia p.w. Ducha Świętego w Żabnie i Gminne Centrum Kultury zapraszają na koncert grupy Kapela.N czyli Zespołu Ewangelizacyjnego Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo. Zespół składający się z księży i osób świeckich wystąpi 16 lutego 2020 r. na scenie w Żabnie.

W wykonaniu zespołu będzie można usłyszeć rocka, reggae i trochę bluesa, ale nie to jest najistotniejsze. „W naszych koncertach nie chodzi tylko o muzykę – są one połączone ze świadectwem i rozważaniami na temat życia w świetle wiary” – podkreśla lider grupy ks. Andrzej Gieroń CM.
Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących dobrą muzykę. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp wolny.