W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu do 22.00. / w piątek spotkanie formacyjne KSMu i animatorów „Młodzi na progu” / w sobotę spotkanie aspirantów i ministrantów o godz. 9.30. / codziennie o 17.30 – różaniec za zmarłych *** w przyszłą niedzielę prosimy o ofiary na cele inwestycyjne - zakup organów piszczałkowych *** zachęcamy do lektury Pisma Św. i prasy katolickiej

Wizytówka parafii

Patronka parafii

Do 1 grudnia można zapisać na wyjazd do Wrocławia. To tam od 28 grudnia odbywać się będzie 42. Europejskie Spotkanie Młodych Taize. Zapisy przyjmują okręgowi duszpasterze młodzieży.

– Od 28 grudnia do 1 stycznia we Wrocławiu odbędą się kolejne Europejskie Dni Młodych Taize. Mamy nadzieję, że będzie w nich uczestniczyć dużo młodych ludzi z diecezji tarnowskiej. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia we Wrocławiu – mówi ks. Marcin Baran, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
W diecezji tarnowskiej trwa peregrynacja kopii ikony Krzyża z Taize.
W 11 okręgach duszpasterskich odbywać się będą czuwania modlitewne w duchu Taize.

Napisane przez Katarzyna Antosz/Radio RDN