• 1
  • 7
  • 8
  • 9

„Parafia wspólnotą uczniów Chrystusa” to hasło XXXVII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia Eucharystią o godz. 6.30 sprawowaną na Placu Katedralnym w Tarnowie.

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską będą prowadzone, tak jak w latach ubiegłych, w każdej parafii przez czerwiec i lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji poszczególnych grup.

Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 100,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 70,00 zł. a każde dziecko do kl. III gimnazjum włącznie tylko 20 zł resztę dopłaca Caritas.

Bp Stanisław Salaterski będzie głosił kazania na szlaku i szedł razem z pielgrzymami. Ks. Andrzej Michalik przygotował materiały formacyjne.

Więcej o PPT

pasierb