*** W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. za + Śp. Ks. Kanonika Kazimierza Jarosza – z okazji 41. rocznicy śmierci *** w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do godziny 22.00 *** w tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca - nabożeństwo o godz.17.00 - różaniec poprowadzi róża św. Edyty Stain *** w przyszłą niedzielę nabożeństwo stanowe dla mężczyzn i kobiet po Mszy św. o godz. 11.00. *** w pierwszą niedzielę miesiąca Msza św. dla dzieci o godz. 9.30 *** w piątek o godz. 19.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych *** w przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). ***

Wizytówka parafii

Patronka parafii

REKOLEKCJE DLA KOBIET "OBUDZIĆ PIĘKNĄ - MIĘDZY WIERSZAMI. PRAGNIENIA, TĘSKNOTY I NADZIEJE"

Czy miłość istnieje naprawdę? Jeśli tak, to gdzie ją znaleźć? I za czym wciąż tęsknię najbardziej? Odpowiedź ukryta jest we mnie – w moim sercu ! A wejść do niego można tylko z Bogiem.

Jeśli chcesz zobaczyć swoje serce Jego miłującymi oczami i przeczytać swoje życie w wersetach Jego Słowa to rekolekcje „Między wierszami” są właśnie dla Ciebie! Odkryj swoje wnętrze w wierszach Biblii.

Rekolekcje odbędą się w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach, w dniach 31.01-2.02.2020r. Poprowadzą je ks. Sylwester Brzeźny oraz ks. Dawid Madej.

Więcej szczegółów oraz formularz zapisów znajduje się na stronie: http://www.rusz-dusze.pl/2999-2/

Rusz duszę - rozeznaj drogę! www.rusz-dusze.pl