W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu do 22.00. / w piątek spotkanie formacyjne KSMu i animatorów „Młodzi na progu” / w sobotę spotkanie aspirantów i ministrantów o godz. 9.30. / codziennie o 17.30 – różaniec za zmarłych *** w przyszłą niedzielę prosimy o ofiary na cele inwestycyjne - zakup organów piszczałkowych *** zachęcamy do lektury Pisma Św. i prasy katolickiej

Wizytówka parafii

Patronka parafii

Jan Chrzciciel będzie postacią przewodnią w rozważaniach dotyczących rozeznania drogi życia. Od 15 do 17 listopada w Krynicy-Zdroju odbędą się rekolekcje dla młodych mężczyzn „Można prościej”. Trwają zapisy.

Męska decyzja – rekolekcje dla mężczyzn (16+)

Można prościej

Rekolekcje z Janem Chrzcicielem

Poznać Pana Jezusa to wielka sprawa naszego męskiego życia. Jan Chrzciciel to postać przełomowa. Dlaczego? Łączy Stary i Nowy Testament. Jego droga jest fascynująca. Radykalny i łagodny, waleczny, ale w cieniu Boga. „Można prościej” - Jan Chrzciciel ukazuje styl drogi do Jezusa i z Nim. Często komplikujemy tą drogę. Jan Chrzciciel pokazuje, że można prościej, co nie znaczy łatwiej...

Zapraszamy Cię do wyruszenia w drogę poznawania Jezusa Chrystusa.Czekamy na Ciebie!

Dla kogo: Młodzież męska (od 16 roku życia)

Data: 15-17 listopada AD 2019

Miejsce: Krynica Zdrój, dom „Leśna Polana”
(ul. prof. Henryka Świdzińskiego 37, 33-380 Krynica-Zdrój)

Koszt: 130 zł/os. (nocleg, pełne wyżywienie)
Jeśli nie możesz zapłacić całości – napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadatek: 30 zł na konto bankowe Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży:
PKO BP 82-1020-4955-0000-7202-0066-9275.

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko oraz nazwę rekolekcji: "Można prościej".

W przypadku rezygnacji z rekolekcji zadatek nie będzie zwracany.

Prowadzący: ks. Tomasz Rąpała z grupą SEMERON & Ks. Sylwester Brzeźny

Zapisy: do 13 listopada przez kwestionariusz diecezjalny http://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/60

Informacje: www.rusz-dusze.pl | www.facebook.com/ruszduszetarnow

Co zabrać? Pismo Święte, notatnik, długopis, przybory toaletowe, ręcznik, ŚPIWÓR, pantofle I DUŻĄ DAWKĘ HUMORU :):):)

W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.