*** Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie o godzinie 18.30 po Mszy św.; w niedziele i święta po Mszy św. wieczornej; w środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 22.00 i możliwość spowiedzi św. ***

Gminne Centrum Kultury oraz Fundacja CORDARE serdecznie zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpostawowych z powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego do udziału w projekcie „Święte słowa”. Do zdobycia jest stypendium w wysokości 1000 zł.

Warunkiem udziału w projekcie jest wykonanie pracy plastycznej, stanowiącej ilustrację do słów św. Jana Pawła II.
Prace konkursowe należy składać za pośrednictwem szkół (10 prac z każdej szkoły) w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie ul. Jagiełły 16 w terminie do 30 czerwca br.
Konkurs „Święte słowa” jest organizowany z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Patronat nad tym artystycznym przedsięwzięciem objęli: Burmistrz Żabna Marta Herduś oraz Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek.

Zasady udziału w konkursie zawiera Regulamin. Zapraszamy do udziału. Karta Zgłoszeniowa

Wizytówka parafii

Patronka parafii