• 1
  • 7
  • 8
  • 9

Czas na męską decyzję. To okazja, aby poznać siebie. Ks. Tomasz Rąpała wraz z tarnowskimi klerykami z grupy Semeron poprowadzą rekolekcje „Męska decyzja: Mo(j)żesz więcej”. Zapisy trwają do 5 stycznia, a ilość miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się od 11 do 13 stycznia w Krynicy Zdroju. Będzie to weekend rozpoczynający ferie zimowe w województwie małopolskim.

Organizatorami są Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Zgłoszenia przez www.rusz-dusze.pl

Podejmować decyzje nie jest łatwo, to prawda, ale można dać sobie pomóc! W czym? W poznaniu siebie i uwierzeniu w siebie!

Spotkanie w Krynicy jest tak pomyślane, żebyś zobaczył i odkrył, że Bóg bardzo delikatnie pokazuje Ci, którą drogą warto pójść.

Mo(j)żez wszystko, bo życie Mojżesza jest na to dowodem. Bóg dał Mu wielkie zadanie, a On chciał uciec w lęk, w pozę nieumiejętności… Krótko mówiąc: nie miał zaufania do siebie. Bóg bardzo delikatnie pokazał Mu, że jest pięknym człowiekiem, który może „wszystko”.

Biblia jest pełna takich postaci. Warto ją rozważać, warto o niej i ją pamiętać! Bóg mówi do serca a serce ma pamięć!

Zapraszamy Cię na spotkanie w Krynicy! Zobacz szczegóły przez gr code lub na stronie Rusz Duszę.

Czekamy!

Ks. Tomasz Rąpała z grupą SEMERON