*** Spotkania grup parafialnych: w poniedziałek grupy uwielbienia Magnificat; w środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia-adoracja do godz. 22.00; w sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi Róża Św. Jadwigi Królowej; w piątek zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z kl. 8 na spotkanie z animatorami-zapraszamy na Mszę św. o 18.00; spotkanie KSMu w piątek o 20.00. rozpoczynamy adoracją Najśw. Sakramentu***

Wizytówka parafii

Patronka parafii

Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zapraszają na adwentowy dzień skupienia dla małżeństw niepłodnych pt. "Miłość mi wszystko wyjaśniła".
Rozważania wygłosi ks. dr Jerzy Smoleń – psycholog i znawca mediów, szczególnie zainteresowany współczesnymi formami przekazu wiary, wykładowca w Akademii Ignatianum w Krakowie. W programie również wykład o pieczy zastępczej, historia rodziny adopcyjnej z trójką dzieci adopcyjnych, warsztaty „Gdzie przebywa moja miłość? O poszukiwaniu siebie w relacjach”, w czasie których z psychoterapeutką Edytą Szklarz uczestnicy spróbują zastanowić się nad swoimi relacjami z najbliższymi. Będzie też wieczorne uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi Saletyńska Wspólnota Nowej Ewangelizacji.

Termin: sobota, 14 grudnia 2019 r.
Miejsce: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków.

http://abrahamisara.pl/wydarzenia/14-12-krakow-milosc-mi-wszystko-wyjasnila-adwentowy-dzien-skupienia/
Facebook: https://www.facebook.com/events/785418128552040/