• 1
  • 7
  • 8
  • 9

Będą śpiewać o Bożym Miłosierdziu. To Festiwal dla wszystkich - przedszkolaków, uczniów, studentów i dorosłych.

Zbliża się Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”. Wydarzenie odbędzie się 8 i 9 listopada w parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie.

W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły, schole oraz chóry działające przy parafiach, w szkołach oraz w innych grupach środowiskowych.

Zapisy trwają do końca października za pośrednictwem formularza internetowego lub w Biurze Festiwalowym Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu wyróżnieni zostaną pamiątkowymi dyplomami za uczestnictwo, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach dyplomami oraz nagrodami pieniężnymi.

Jury może przyznać również nagrodę Grand Prix Festiwalu, którą będzie statuetka Festiwalu i nagroda pieniężna.

Szczegóły są na stronie http://festiwaltarnow.pl/

pasierb

cmentarz