W środę 14. lutego rozpoczął się okres Wielkiego Postu - tradycyjny czas komunii św. wielkanocnej.

W czasie Wielkiego Postu Msze św. poranne w dni powszednie (począwszy od Środy Popielcowej) będą o godzinie 6.00.

W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Będą one w następujących terminach:

- po Mszy św. porannej, tj. o godz. 6.30,

- o godz. 15.00 – podczas Godziny Miłosierdzia,

- o 16.30 dla dzieci szkolnych,

- po Mszy św. wieczornej tj. ok.18.40.

Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Drodze Krzyżowej; tak będzie przez cały Wielki Post.

Na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele o godzinie 16.00.

Przypominamy, że powstrzymywanie się od zabaw obowiązuje przez cały Wielki Post.

pasierb

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x